İnsan Kaynakları

Erçimsan Holding, Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasına girmekte ve tüm paydaşları ile olan ilişkisinde gelişime öncülük etmektedir. Erçimsan Holding’in işveren vaadi, çalışanlarının gelişim yolculuğu için ideal bir iş ortamı sağlamaktır. Kişisel, profesyonel ve kurumsal gelişim ana motivasyonudur. Çalışanlarımıza sunduğumuz özlük haklarının ötesinde, çalıştığı kurumla gurur duymak isteyen, her gün, gelişimin önemine inanan ve yatırım yapan bir kurumda kariyerine devam etmek isteyen tüm yetenekler için en doğru adreslerden biridir.

İK Politikamız

Erçimsan Holding, kurulduğu günden bugüne kadar, gücünü ve kaynaklarını bu topraklardan almış olmanın gururuyla hizmet vermektedir.

Güvenilir bir işveren markası olan Erçimsan, köklü geçmişi ve sağlam duruşuyla gelişim ve değişim kavramıyla özdeşleşmiştir. Tükenmek bilmeyen enerjisi ve farklı fikirlere değer veren kurum kültürü sayesinde her zaman gelişime ev sahipliği yapmıştır.

İş ve Staj Başvurusu

Erçimsan Holding, stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda insan kaynağı ihtiyacını karşılamak için çalışmalar yürütmektedir. Aday çalışanları eşitlik ilkesi ile değerlendirmekte ve insan kaynakları politikası doğrultusunda, uzmanlar tarafından hazırlanan seçme ve yerleştirme süreçlerini titizlikle yürütmektedir. Erçimsan Holding, meslek lisesi, üniversite üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencileri ve yeni mezunlar için nitelikli bir staj deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

Staj sürecimiz belirli bir program dahilinde pek çok farklı etkinliği içermektedir. Stajyerler, Erçimsan Holding içerisinde, kendi kariyer ve gelişimlerinin sorumluluğunu alan, bilinçli bireyler olarak iş hayatına hazırlanmaktadırlar. Öte yandan yenilikçi bakış açıları ile genel iş süreçlerine katkı sağlayabilecekleri bir deneyim elde etmektedirler.